Sajnos papírforma eredmény született

Tegnap délután 4-1 arányú vereséget szenvedtünk a jobb erőkből álló Putnok csapatától.

Putnok FC – Tállya KSE 4-1 (1-1)

Múcsony, 150 néző. V.: Veizer.

Putnok: Egyed – Nyisalovits, Szemere, Zimányi (Tóth Sz.), Fehér (Illés), Balogh A. (Sápi), Katona, Czető, Kemény, Csicsvári, Csirszki. Edző: Koszta Péter.

Tállya: Tarr – Ondó (Kovács), Horváth B., Lakatos, Paranai, Irhás (Németh D.), Mihálszki (Balogh R.), Németh B., Lippai, Bihari, Minczér. Edző: Pachinger János.

G.: Katona (2), Fehér, Kemény, ill. Mihálszki. Jók: Fehér, Katona, Kemény, Csirszki, ill. senki.

Koszta Péter: – Az első félidőben tompán játszottunk, a másodikban felpörögtünk és megérdemelten nyertünk.

Pachinger János: – A második félidő elején buktuk el a mérkőzést. Tíz perc alatt állva hagyott minket a hazai csapat, erre az sem lehetett mentség, hogy sok helyzetet dolgoztunk ki, és amíg mi ezeket kihagytuk, a Putnok kihasználta őket. Gratulálok a hazaiaknak.