Tegnap délután 2:1 arányú vereséget szenvedtünk a Salgótarjánban otthonában. Küzdött, hajtott a csapat, sokáig jól tartotta magát, azonban az utolsó percekben kapott gól miatt nem sikerült a bravúr, nem sikerült pontot rabolni a Salgótarján otthonában.

Salgótarjáni TC – Tállya KSE 2-1 (0-0)

Salgótarján, 200 néző. V.: Mencsik.

Salgótarján: Lékai – Gubacsi, Lupták (Takács), Banjac, Bogáti (Zsivóczky-Pandel), Spitzmüller, Gábor (Sulcz), Kovács, Oláh, Híves, Gál. Edző: Zoran Kuntic.
Tállya: Tarr – Horváth B., Lakatos (Balogh), Paranai, Irhás, Mihálszki (Ondó), Németh B., Lippai, Polényi (Horváth N.), Bihari, Minczér. Edző: Pachinger János.

G.: Gubacsi, Zsivóczky-Pandel, ill. Polényi.
Jók: Gál, Spitzmüller, Híves, ill. Tarr.

Zoran Kuntic: – Tudtuk hogy nehéz mérkőzés lesz mert masszív csapat a Tállya, akik jól védekeznek. Az első félidőben rossz felfogásban játszottunk de a másodikban a sok helyzetből kettőt kihasználtunk.

Pachinger János: – Küzdött, hajtott a csapat, de ez úgy néz ki kevés. Sajnos megérdemelt a hazai csapat győzelme mivel több lehetőséget alakítottak ki a gólszerzésre.