3 pont az ESMTK ellen

A 2. fordulóban 3-0 arányban győztük le az ESMTK csapatát.

A 2. fordulóban 3-0 arányban győztük le az ESMTK csapatát. A Múcsonyban megrendezett "hazai" találkozónkon összességében megérdemelt győzelmet arattunk. Az első félidőben biztos vezetésre tettünk szert, ez a félidő egyértelműen a csapatunké volt, majd a második félidő közepén átvészelve egy-két kritikus szituációt, veszélyes kontráink közül egyet kihasználva eldöntöttük a találkozót. Egy szervezett, harcos csapatot győztünk le, fontos 3 pontot szerezve ezzel.

Folytatás augusztus 26-án szombaton Gyöngyösön.

Tállya KSE – Erzsébetvárosi SMTK 3-0 (2-0)

Múcsony, 100 néző. V.: Nazsa.
Tállya: Tarr – Ondó (Kovács), Horváth B., Lakatos, Paranai (Polényi), Németh D., Irhás, Mihálszki, Lippai, Bihari, Minczér (Németh B.). Edző: Pachinger János
ESMTK: Bonica – Privigyei, Lázár (Slezák), Tóbiás, Bányai (Schmidt), Mohácsik (Nicsenko), Boda, Horváth L., Pölöskei, Madarász, Markovics. Edző: Turi Zoltán.
G.: Ondó (11-esből), Paranai, Kovács.
Jók: az egész csapat, ill. Slezák.
Pachinger János: – Nagyon fontos volt számunkra ez a győzelem, hiszen önbizalmat adhat a folytatáshoz. Küzdelmes, sok párharcot hozó meccs volt melyen sikerült három helyzetünket gólra váltani. További sok sikert a vendégcsapatnak.
Turi Zoltán: – Gratulálok a hazai csapatnak győzelemhez, amely teljesen megérdemelt volt.