Gyengén teljesítettünk,de nem csak mi...

Tegnap délután fájó 2-0 arányú vereséget szenvedtünk a hazai pályán a REAC csapatától.

Tegnap délután fájó, 2-0 arányú vereséget szenvedtünk a hazai pályán a REAC csapatától. Kevés jó periódusunk volt a mérkőzésen, így nem lehet mérkőzést nyerni. Gyenge teljesítményünkre nem lehet mentség, azonban immáron szemet szúró, hogy hetek óta nem kapunk azonos feltételeket a játékvezetőktől, ami roppant érdekes és elgondolkodtató. Valószínűleg a véletlen műve, bár azért teljesen hülyék nem vagyunk...

Tállya KSE – Rákospalotai EAC 0-2 (0-0)

Tállya, 100 néző. V.: Csontos.

Tállya: Tarr – Tóth Sz., Molnár (Tóth A.), Németh D., Horváth N., Pataki L., Németh B. (Paranai), Bihari, Horváth B., Subert (Tóth T.), Ondó. Edző: Pachinger János.

REAC: Tóth D.- Kutai, Pesti, Nagy G. (Pfister), Balázs, Lászka, Kollár, Kiss, Kovács (László), Bodnár I., Pataki R. (Fodor). Edző: Dinka Balázs.

G.: Bodnár, Pfister. Kiállítva: Bihari (80.). Jók: senki, ill. Tóth D., Lászka, Kollár, Balázs.

Pachinger János: – Az első félidőben gyengén játszottunk. A sors igazságtalansága, hogy a második játékrészben akkor kaptuk a gólokat, amikor a játékban már javulás mutatkozott. Ez a játék kevés lesz a jövőre nézve.

Dinka Balázs: – Kőkemény mérkőzés volt, erre is számítottunk. Mindkét félidő első részében a Tállya jobban játszott, viszont a többi periódusban mi voltunk a jobbak, nekünk voltak helyzeteink, ebből kettőt sikerült értékesítenünk így megérdemelten győztünk.