Bravúros győzelem

Szombat délután 2-1 arányú, bravúros győzelmet aratott csapatunk a jelentős játékerőt képviselő Rákosmente csapata felett.

Tállya KSE – Rákosmente KSK 2-1 (0-1)

Tállya, 200 néző. V.: Nagy N.

Tállya: Tarr – Tóth Sz., Bihari, Németh D., Horváth N., Tóth T., Subert (Horváth B.), Irhás, Pataki (Molnár), Mihálszki Cs., Ondó (Mihálszki N.). Edző: Pachinger János.

Rákosmente: Markek – Simita, Durso, Balaskó, Vattai, Fitos, Dóczi, Szala, Bárányos (Lucz), Sóron (Szabó), Kokenszky. Edző: Tóth János.

G.: Ondó (2), ill. Kokenszky. Kiállítva: Tóth Sz. (87.). Jók: az egész csapat, ill Markek.

Pachinger János: – Ezzel a szép győzelemmel köszöntjük Molnár Zsolti újszülött kisfiát. Egy végsőkig kiélezett mérkőzésen, egy nagyon jó és egységes csapat ellen szereztünk három pontot, csupaszív játékkal.

Tóth János: – Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést, de a gólhelyzeteket szó szerint elszórakoztuk, majd ellenfelünknek a második félidei harcos és akaratos játéka megérdemelt győzelmet hozott.