3 pont hazai pályán

Szombaton 5-2 arányú győzelmet arattunk a BKV Előre ellenében, így magabiztosan tartottuk itthon a 3 pontot.

Tállya KSE – BKV Előre 5-2 (3-1)

Tállya, 150 néző. V.: Sándor.

Tállya: Tarr – Tóth Sz., Bihari, Németh B. (Hutter), Horváth N., Horváth B. (Tóth T.), Németh D., Irhás, Pataki, Mihálszki Cs., Ondó (Subert). Edző: Pachinger János.

BKV Előre: Kara – Csikortás, Girán, Sebők, Csanálosi (Kocsi), Solymos, Csepregi, Ádám, Németh Á. (Marczinka), Erős (Szedlacsek), Miklósvári. Edző: Batári Csaba.

G.: Tóth Sz. (2), Irhás, Ondó, Pataki, ill. Miklósvári, Solymos. Jók: az egész csapat, ill. Miklósvári, Girán, Sebők.

Pachinger János: – A második félidő első felében volt egy holtpont, ami alól a negyedik gól felszabadította a csapatot, és végeredményben megérdemeltük a győzelmet. Örömteli, hogy az elmúlt szezonhoz képest a rúgott gólok száma alakul.

Batári Csaba: – A középpályán agresszívan futballozó hazai csapat megérdemelten szerezte meg a három pontot, még ilyen arányban is.